Aktuality

VYŠEBRODSKÝ VŠUDYBÝLEK - soutěžte a poznejte s námi krásy Vyšebrodska

Českokrumlovsko, Vyšší Brod, Mobilní průvodce je ke stažení zdarma na www.lineckastezka.cz. Soutěžní otázky a potvrzení o dosažení řádu Znalce Vyšebroska 3., 2. a 1. řádu na Infocentru ve Vyšším Brodě.
30. 4. 2015 - 21:37

Soutěž Vyšebrodský Všudybýlek je určena především pro rodiny s dětmi, které navštíví aktivně náš region a chtějí z něj poznat co možná nejvíce zajímavostí. Svou registraci do soutěže proveďte prostřednictvím vstupu " Soutěže" na webových stránkách www.lineckastezka.cz. Soutěžní body naleznete také v aplikaci Mobilní průvodce "LINECKÁ STEZKA". Principem naší soutěže je navštívit za jeden rok 9 turistických atraktivit (cílů) Vyšebrodska a svojí návštěvu potvrdit na místě přečtením soutěžního QR kódu. Absolovováním jednotlivých vycházkových okruhů můžete získat titul Znalce Vyšebrodska 3.řádu, 2. řádu - a pro nejpilnější návštěvníky je připraven titul Znalce Vyšebrodska  1. řádu a drobná pozornost.  

Poloha:
Adresa: Vyšebrodský Všudybýlek
okruhy
  Vyšší Brod
Upřesnění: Mobilní průvodce je ke stažení zdarma na www.lineckastezka.cz. Soutěžní otázky a potvrzení o dosažení řádu Znalce Vyšebroska 3., 2. a 1. řádu na Infocentru ve Vyšším Brodě.
Kontakt: MAS ROZKVĚT
Školní 124
384 02  Lhenice
Telefon: 773187564
Mobil: 773187564
E-mail: krejcickova@masrozkvet.cz
Web: www.masrozkvet.cz
GPS: 48° 36' 53.2178"N 14° 18' 42.5081"E
Upřesnění: www.masrozkvet.cz www.lineckastezka.cz www.linzersteig.at facebook LINECKÁ STEZKA

Umístění na mapě 
Bookmark and Share
Chcete být prezentováni na těchto stránkách?
Zaregistrujte se a přidávejte informace o svých aktivitách, akcích i náměty na aktuality během jedné minuty.