Aktuality

Celkem: 3 záznamů

ZEMĚRÁJ byl zvolen jako NEJLEPŠÍ PROMĚNA ROKU 2015

20. 5. 2016 - 20:12 Písecko, Kovářov

Zeměráj byl zvolen jako NEJLEPŠÍ PROMĚNA ROKU 2015 v Jihočeském kraji a zároveň obsadil 6. místo z 99 přihlášených lokalit v rámci celorepublikové soutěže a putovní výstavy Má vlast cestami proměn. Navíc získal i CENU ODBORNÉ POROTY. Zeměráj - přírodní park plný zážitků můžete navštívit každý víkend od 10 do 18 hodin.

Lipno Sport Fest: devět dní netradiční zábavy, unikátních zážitků, kvalitní kultury i sportu

18. 8. 2014 - 11:05 Šumava - Lipensko, Lipno nad Vltavou

Již třetí ročník v České republice zcela unikátního festivalu kombinujícího sport a kulturu Lipno Sport Fest, který se uskuteční od 23. do 31. srpna převážně na písečné pláži v Lipně nad Vltavou, nabídne letos téměř šest desítek akcí určených pro všechny věkové kategorie, a to od závodů pro potěšení, mistrovství republiky, sportovních kurzů až po kulturní představení.

Okolo Třeboně 2011 - program

23. 6. 2011 - 15:35 Třeboňsko, Třeboň

Pozvánka do Třeboně. Festival je za dveřmi a přináší bohatý program.

Bookmark and Share
Chcete být prezentováni na těchto stránkách?
Zaregistrujte se a přidávejte informace o svých aktivitách, akcích i náměty na aktuality během jedné minuty.