Jižní Čechy aktivní

Jižní Čechy aktivní

Jižní Čechy jsou tím nejlepším místem pro vaši dovolenou i trávení chvil volna. V dnešní uspěchané době je právě aktivní odpočinek tím nejlepším, co můžete udělat pro své zdraví. A kde jinde relaxovat v pohybu než v jižních Čechách? Jeden z nejčistějších regionů v republice má rozhodně co nabídnout. Nejen svěží vzduch, nedotčenou přírodu, ale i spoustu příjemných možností, jak si protáhnout tělo.

V roce 2014 jsme pro všechny Jihočechy a návštěvníky jižních Čech připravili projekt, který usnadní zorientovat se v naší pestré letošní nabídce.

U lipenského jezera se v létě budete cítit jako u moře. A Šumava, pomyslné zelené lázně, poskytne příjemnou kulisu pro cyklotoulky pohádkovými lesy i pořádnými kopci. Jihočeská krajina aktivnímu pohybu prostě přeje.

Síť služeb spojených se sportováním se neustále rozšiřuje, vznikají i nové sportovní areály. O vše potřebné se postarají půjčovny lodí, kol a dalšího vybavení. A kdo hledá adrenalinové zážitky, najde jich dost v lanových parcích, na horolezecké stěně, při seskoku padákem i paraglidingu.

Přijeďte poznávat tvář jihu Čech na kole, bruslích, lyžích nebo na koni. Rozmanitý terén umožňuje sportovat všem bez ohledu na jejich zdatnost. V malebné krajině nejen plné rybníků a splavných řek ulevíte tělu i myšlenkám na povinnosti. Nechte se inspirovat vybranými tipy na výlet i pro dovolenou.

 


 
Bookmark and Share
Chcete být prezentováni na těchto stránkách?
Zaregistrujte se a přidávejte informace o svých aktivitách, akcích i náměty na aktuality během jedné minuty.